Lakiernik - Plzeň - ponuka práce

Miesto práce: Plzeň - mesto
Druh pracovného pomeru: plný úvazek
Ponúkaný plat: od 190 CZK /hod. v čistom+ hradené ubytovanie

Prax:celoplošné striekanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Výroba koľajových vozidiel,
- broušení a opalování ploch
- čištění a odmašťování ploch
- máčení, stříkání nebo natírání barvou
- konečné stříkání ploch
- čištění a údržba pracovních nástrojů
- tmelenie povrchů

Zamestnanecké výhody, benefity: Zálohy, ubytování
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná: strojárenský priemysel. Lakýrník by měl být zručný, důkladný, s prostorovou představivostí. Jedná se většinou o člověka s odborným středním vzděláním a výučním listem v oboru malíř a lakýrník.
Požiadavky na zamestnanca: Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním: základní vzdělání, student střední školy, středoškolské bez maturity, středoškolské s maturitou. Vzdělání v oboru Lakiernik
Počet rokov praxe: 1
Pozícia vhodná pre absolventa: Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti: Zodpovědnost, smysl pro přesnost, schopnost učit se novým věcem