Obsluha ohýbacích lisov CNC - Kaplice - ponuka práce

Miesto práce: Kaplice, Český Krumlov
Druh pracovného pomeru: plný úvazek
Termín nástupu: Ihneď
Ponúkaný plat: 180-200 Kč / hod. čistého na HPP

 Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Obsluha CNC lisu Trumatik (vysekávání dír do nerezových plechů podle výkresové dokumentace)
stanovení vhodných technických postupů
- obsluha CNC ( strojů a základní programování CNC
- seřizování obráběcích strojů
- kontrola nastavení strojů
- obsluha soustruhu, frézky, brusky a dalších nástrojů
- soustružení, broušení a vrtání kovů
- kontrola a finální úprava vyrobených předmětů
- tvarování a hloubení kovů
- rytí vzorů a nápisů do kovu
- ruční opracovávání kovů

Zamestnanecké výhody, benefity: Pravidelné příspěvky, možnost záloh, ubytování.
Informácie o nábore: Obráběč kovů by měl být člověk manuálně zručný, pečlivý, samostatný, s technickým myšlením a prostorovou představivostí. Jedná se většinou o člověka s odborným středním vzděláním a výučním listem oboru obráběč kovů nebo nástrojář.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná: strojárenský priemysel. Personální agentura.

Požiadavky na zamestnanca: Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním: základní vzdělání
- student střední školy
- středoškolské bez maturity
- středoškolské s maturitou
- nástavbové/vyšší odborné vzdělání
- student vysoké školy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Znalost výkresové dokumentace, praxe na podobných strojích
- SOU nebo SŠ technického směru (Strojárstvo, elektro, obsluha CNC apod.)
- Zkušenost z obdobné pozice výhodou
- Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu