Elektromechanik - Česká Třebová - ponuky práce

Miesto práce: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí
Druh pracovného pomeru:: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Ponúkaný plat (brutto): 160,-  /hod. v čistom + hradené ubytovanie

Prac. čas: 8 hodín, možnosť práce nadčas aj na turnusy, práca v hale

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
: Demontáž, montáž a opravy elektrických zařízení lokomotiv. Opravy, výroba a zapojování kabeláží lokomotiv. (Elektrické točivé stroje)
Zamestnanecké výhody, benefity: Možnost záloh, ubytování zdarma.
Informácie o výberovom konaní: Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná: Strojársky priemysel. Personální agentura.
Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: študent strednej školy, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy
Osobnostné predpoklady a zručnos
ti: SO vzdelanie v obore, prax v obore.